ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
![](https://kouvarasequestrianclub.com/wp-content/uploads/2019/11/line-horse.png)
![](https://kouvarasequestrianclub.com/wp-content/uploads/2019/12/restaurant.png)
Το Club House Restaurant βρίσκεται στη μέση του κέντρο ιππασίας. Φιλοξενούμε διάφορα είδη εκδηλώσεων, από παιδικά party μέχρι τη δεξίωση του γάμου σας.
Εμείς θα χαρούμε να φιλοξενήσει κάθε σας ανάγκη.
- Πάρτι γενεθλίων
- Βάπτιση
- Γάμος
- Επαγγελματικά Events
- Εποχιακά Events
- Σεμινάρια
*** Το μενού και άλλες υπηρεσίες που θα παρασχεθούν είναι κατόπιν αιτήματος.
Κρατήστε μία θέση στο club House, ένα όμορφο καφέ- εστιατόριο με θέα που προκαλεί δέος. Απολαύστε μια σειρά από γαστρονομικές απολαύσεις, συμπεριλαμβανομένων πολυτελών κομματιών του βορείου κρέατος, χυμώδεις θαλασσινά, σαλάτες και επιδόρπια.
Ωράριο:
Τρίτη & Παρασκευή: 10.00-13.00 & 16.00-22.00
Τετάρτη & Πέμπτη: 16.00-22.00
Σάββατο & Κυριακή: 10.00-23.00